Svetainių kūrimas

Svetainių kūrimo paslaugos

Mes turime patirtį visose interneto svetainių kūrimo dimensijose ir siekiame padėti mūsų klientams išnaudoti visą jų potencialą. Patalpinkite savo verslą internete, gaukite daugiau pardavimų ir raskite daugiau klientų.

Mūsų požiūris į interneto plėtrą visapusiškas – pradedant kodavimu ir žymėjimu, baigiant svetainės dizainu ir turiniu. Didžiuojamės savimi, nes esame patyrusių specialistų komanda, dirbanti kartu. Mūsų tikslas – patobulinti Jūsų interneto svetainę ne tik dėl aukštesnio reitingo paieškos sistemose, bet ir siekiant suteikti didžiausią įmanomą patirtį Jūsų vartotojams.

Mes siūlome platų paslaugų spektrą: elektroninės prekybos svetaines, pelningas svetaines, platformas, portalus, ekstranetus, intranetus, individualiai pritaikomus programinės įrangos sprendimus, paprastas ir hibridines mobiliųjų telefonų ir planšečių taikomąsias programas, žaidimizacijos kūrimą, „Facebook“ programas, informacijos centrą arba tiesiog svetainę, kuri veikia kaip interneto portfelis, skirtas Jūsų paslaugoms pateikti. Mes galime padėti Jums patenkinti visus Jūsų poreikius.

Elektroninės prekybos sprendimai

Mūsų įmonė diegia sėkmingus sprendimus kurdama internetinėms įmonėms skirtą elektroninės prekybos ir apsipirkimo programinę įrangą.

Turinio valdymo sistemos (CMS), WordPress, Drupal

Norėdami Jums padėti efektyviai valdyti svetainės turinį, kuriame turinio valdymo sistemas (CMS).

Intranetai/ekstranetai

Mūsų komanda rengia individualius intraneto ir ekstraneto kūrimo, „SharePoint” integravimo ir žinių valdymo sprendimus.

„Facebook“ taikomosios programos

Esame pirmaujanti taikomųjų programų kūrimo kompanija, siūlanti interneto, mobiliojo ryšio ir „Facebook” taikomųjų programų kūrimo paslaugas.

Elektroninio pašto rinkodaros sprendimai

Kuriame geriausią savo klasėje elektroninio pašto rinkodaros programinę įrangą, skirtą kurti, siųsti ir sekti elektroninio pašto kampanijas, kurios užtikrina gerus rezultatus.

„PHP“ ir „JavaScipt“ kūrimas

Mes teikiame programinės įrangos kūrimo paslaugas, kurios apima „PHP“, „Drupal“, „Python“, „JavaScript“/„jQuery“ ir kitas šiuolaikines technologijas.

Svetainių kūrimas

Daugiaplatformių ir prisitaikančių interneto svetainių kūrimas

Prieš Jūsų naujos svetainės paleidimą ir projekto užbaigimą, atliekame kruopštų visų pagrindinių tipų įrenginių, taip pat naršyklių ir operacinių sistemų testavimą. Norėdami įsitikinti, kad Jūsų svetainė yra šiuolaikiška ir prisitaikanti, testavimą atliekame tiek iš vartotojo, tiek iš administratoriaus perspektyvos.

Saugi testavimo aplinka Jūsų interneto svetainės projektui

Mes naudojame sudėtingus turinio rinkimo įrankius, kurie leidžia vizualizuoti turinį svetainės architektūros, kurioje mūsų komanda atliks pakeitimus prieš įgalinat jos veikimą, atžvilgiu. Be to, Jūs turėsite prieigą prie apsaugotos Jūsų svetainės diagnostikos ar testavimo aplinkos, kuri administruojama mūsų serveriuose Jūsų sukūrimo proceso metu.

Svetainių kūrimas

Papasakok mums apie savo projektą

Leiskite Jums padėti perkelti Jūsų verslą į internetą ir auginti jį su aistra

Išnaudokite visą atviro kodo sistemų galią, susisiekite su mumis ir gaukite individualiai pritaikomą svetainę su turinio valdymo sistema, kuri atitinka Jūsų poreikius ir reikalavimus.

Laukeliai pažymėti * ženklu yra privalomi