SMM

Socialinių tinklų marketingas (SMM)

Veiksminga socialinė strategija padės Jums auginti verslą, išlaikyti Jūsų socialinį buvimą ir bendrauti su auditorija.

Mes teikiame visas paieškos sistemų optimizavimo (SEO) paslaugas. Mūsų socialinių medijų ekspertai padės Jums sukurti Jūsų verslo tikslus, nustatyti Jūsų tikslinę auditoriją, sukurti įdomų turinį, kuriuo verta dalintis, ir galiausiai integruoti Jūsų socialines medijas su visais kitais Jūsų aptikimo internete aspektais.

Mes pritaikysime socialinių medijų rinkodaros strategijas, specialiai parengtas Jūsų prekės ženklui ir auditorijai. Jūs gausite pilnai palaikomas ir valdomas socialines programas, turinio planavimo (ir kūrimo), tinklaraštininko ir vaizdo įrašų platinimo bei kitas paslaugas, kurių tikslas - pritraukti naujų klientų ir padidinti Jūsų pelningumą.

Mūsų socialinių medijų paslaugos leidžia Jums susisiekti ir dalintis informacija, kuri didina informuotumą apie prekės ženklą, produktą arba paslaugas. Socialinių medijų reklamos rezultatus atsispindi išaugęs pasidalinimų, komentarų ir paspaudimų „patinka“ skaičius. Socialinių medijų rinkodara reklamuoja vartotojo sukurtą turinį per populiariausių socialinių medijų platformas, tokias kaip „Facebook“, „Google+“, „Twitter“, „Pinterest“ ir „LinkedIn“.

Prekės ženklo stebėsena

Padėsime Jums pagerinti ir stebėti Jūsų verslo reputaciją bei sužinoti, kaip žmonės vertina Jūsų prekės ženklą.

Socialinių medijų konkursai

„Facebook“, „Twitter“ ar „Pinterest“ turinys gali padidinti Jūsų srautą per trumpą laiką. Mūsų specialistai padės Jums nustatyti Jūsų prekės ženklui tinkamiausią turinio ir platformos tipą.

Socialinių tinklų valdymas

Mūsų socialinių medijų ekspertų komanda gali valdyti Jūsų paskyras ir bendrauti su Jūsų auditorija Jūsų vardu.

Sąranka ir individualiai pritaikomas profilio dizainas

Kuriame ir pritaikome socialinių medijų profilius naudodami kokybišką turinį ir estetiką, rezonuojančią su Jūsų prekės ženklu ir auditorija.

Papasakokite apie savo projektą ir imkitės permainų

Mūsų komanda Jums padės atrakinti visas Jūsų socialinių medijų rinkodaros, paieškos sistemų optimizavimo (SEO) ir interneto reklamos galimybes!

Laukeliai pažymėti * ženklu yra privalomi