SEO auditas

SEO auditas. Įmonės buvimo internete analizė.

Sėkminga skaitmeninė strategija, grindžiama tinkama Jūsų svetainės ir verslo analizės sąranka.

Pilna įmonės analizė

Pilna įmonės analizė ir auditas apima Jūsų svetainės ir kampanijos tyrimus, kurie teikia aiškų supratimą apie Jūsų pramonę. Analizė taip pat nustato Jūsų dabartinę padėtį rinkoje ir palygina su Jūsų pagrindiniais konkurentais.

Išsamus auditas identifikuoja ir pašalina bet kokius galimus Jūsų svetainės našumo trukdžius ir padeda sukurti pagrindą didesnėms Jūsų skaitmeninės rinkodaros pastangoms. Pilna analizė teikia visapusiškas projektavimo rekomendacijas, turinio rinkodaros strategijas ir planą, kuris garantuoja Jūsų verslo poreikių ir tikslų palaikymą, taip pat leidžia mums nustatyti ir apibrėžti atitinkamus tikslus ir uždavinius, kurie yra svarbūs Jūsų individualizuotos rinkodaros kampanijoms.

SEO auditas

Mes glaudžiai bendradarbiaujame su klientais nustatydami jų veiklos internete tikslus ir uždavinius. Atlikdama tikslią Jūsų verslo, klientų ir konkurentų analizę mūsų ekspertų komanda naudoja platų spektrą pramonėje išbandytų priemonių, išteklių ir metodų. Atlikę analizę ir auditą mes pateikiame išsamią ataskaitą apie mūsų duomenis, kurie apima aiškias ir pagrįstas rekomendacijas, nurodančias tolesnius žingsnius.

Nuolatinės veiklos strategija

Mūsų ataskaitose pateikta informacija suteikia Jums visišką aiškumą, o vėliau gali sustiprinti Jūsų nuolatinės veiklos optimizavimo strategiją.

Funkcionavimą optimizuojantys projektai

Mes galime efektyviai planuoti projektus ir optimizuoti funkcionavimą per įmonės technologijas. Viskas pritaikyta būti veiksminga, kad visiškai atitiktų kiekvieno mūsų kliento verslo poreikius ir komercinius tikslus

SEO auditas

Siūlome realaus laiko analizės, vidinės analizės, rinkos analizės, turinio audito, konkurentų audito, klientų audito ir įtaką darančių asmenų analizę. Mes taip pat kuriame „personažus“, kurie yra veiksmingas būdas suprasti Jūsų vartotojų poreikius nustatant Jūsų individualizuotos sėkmės strategijos funkcionalumo ir ypatybių prioritetus. Kelios naudingos mūsų analizės programos ypatybės apima individualiai pritaikomus filtrus, automatizuotas užduotis, įvykių sekimą, piltuvėlio vizualizaciją, pagalbines konversijas, lankytojų srautą, atvirkštines tikslo trajektorijas ir dar daug kitų paslaugų, priklausančių nuo to, ko Jūsų įmonei reikia.

Papasakok mums apie savo projektą

Leiskite Jums padėti perkelti Jūsų verslą į internetą ir auginti jį su aistra

Gaukite profesionalias Jūsų interneto rinkodaros analizės/audito paslaugas ir specialiai Jums pritaikytą ir Jūsų poreikius atitinkančią prekės ženklo strategiją

Laukeliai pažymėti * ženklu yra privalomi