Privatumo politika

Bendros nuostatos:
Seomanija.lt gerbia ir saugo asmenų, besinaudojančių interneto tinklalapiu http://seomanija.lt privatumą ir teises.
Asmeninių duomenų teikimas trečiosioms šalims:
Informacija ruošiama.
Google Analytics:
Ši svetainė naudoja „Google Analytics“ tinklalapio analizės paslaugą, kurią teikia Google Inc. (Google). „Google Analytics“ naudoja slaptukus – tekstinius failus, saugomus Jūsų kompiuteryje ir įgalina atlikti naudojimosi svetaine analizę. Slaptukų surenkama informacija apie veiksmus svetainėje (įskaitant Jūsų IP adresą) bus persiunčiama ir saugoma Google serveriuose Jungtinėse Amerikos Valstijose. Šią informaciją Google naudos veiksmams svetainėje įvertinti, svetainės operatoriams skirtoms ataskaitoms apie svetainės aktyvumą sudaryti bei kitoms su svetaine ir interneto naudojimu susijusioms paslaugoms teikti. Google gali persiųsti šią informaciją trečiosioms šalims, jeigu to reikalauja įstatymai arba jei šios trečiosios šalys apdoroja informaciją Google pavedimu. Bet kokiu atveju, Google Jūsų IP adreso nesusies su kitais Google turimais duomenimis. Slaptukai savarankiškai neidentifikuoja konkretaus asmens. Duomenys surinkti slaptukais daugiau susiję su konkretaus kompiuterio panaudojimu negu su konkrečiu interneto naudotoju, tačiau Jūs galite atsisakyti slaptukų naudojimo, naršyklėje pasirinkdami tam tikrus nustatymus. Visgi atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad tokiu atveju Jūs negalėsite išnaudoti visų svetainės teikiamų funkcijų. Naudodamiesi šia svetaine Jūs pareiškiate, kad sutinkate su Jūsų pateiktų duomenų Google apdorojimu aukščiau aprašytu būdu ir nurodytais tikslais.
Google AdWords:
Mūsų tinklapyje matomas trečiųjų šalių reklamas tiekia Google Adwords įrankis. Siekiant pateikti tik Jums, kaip vartotojui, aktualias reklamas mes naudojame trečiųjų šalių slapukų informaciją apie Jūsų naršymo įpročius, kurią mums pateikia Google Adwords įrankis. Trečiosios šalys kurių reklamos vaizduojamos mūsų tinklapyje taip pat gali išsaugoti slapukus Jūsų naršyklėje. Google Adwords mums teikia asmeniškai neindifikuojamą informaciją apie Jus ir Jūsų naršymo įpročius remarketingo tikslams.
Slapukų naudojimas:
Slapukas (angl. cookies) - mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Kai jūs sutinkante, jog slapukai būtų naudojami, šis tekstinis dokumentas yra pridedamas ir slapukai leidžia analizuoti puslapio srauto informaciją. Ši priemonė taip pat leidžia kaupti, analizuoti bei prisiminti informaciją apie tai kuo jūs domitės, kam jūs teikiate pirmenybę. Mes naudojame internetinio srauto slapukus, jog galėtume matyti kokius puslapius vartotojas lanko. Tai padeda internetinio srauto duomenų analizei atlikti bei pagerinti naršymo kokybę internetiniame puslapyje, atsižvelgiant į vartotojų elgseną. Šią informaciją mes naudojame tik statistinės analizės tikslais.Kai apsilankote mūsų tinklalapyje, norime pateikti informaciją ir funkcijas, pritaikytas tik jums. Jie padeda mums atpažinti jus kaip ankstesnį svetainės lankytoją, išsaugoti jūsų lankymosi tinklalapyje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip galime svetainę tobulinti, padaryti ją patogesne jums.

Google privatumo politika
Google reklamos nustatymai
Atsisakyti Google partnerių tinklo slaptukų
Užtikrinti nustatymų išsaugojimą naršyklėje
Socialinių tinklų slapukai:
Į savo svetaines galime integruoti funkcijas iš trečiųjų šalių svetainių, ypač iš tam tikrų socialinių tinklų. Šias funkcijas dažnai lydi scenarijai ar kiti elementai, galintys nuskaityti, o kartais ir patalpinti, slapukus iš tų socialinių tinklų jūsų įrenginyje. Šie slapukai gali leisti reklamas pritaikyti prie jūsų poreikių. Nors mes neturime prieigos prie šių slapukų ar jų renkamų duomenų bei negalime jų kontroliuoti, norime jus informuoti ir gauti jūsų sutikimą naudoti tokius elementus. Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite toliau pateiktą galimų socialinių tinklų slapukų sąrašą.

Facebook privatumo politika
Google it Youtube privatumo politika
Twitter privatumo politika
Instagram privatumo politika
Pinterest privatumo politika
Nuorodos į trečiųjų šalių internetines svetaines:
Mūsų internetiniame tinklalapyje rasite nuorodas į trečiųjų šalių internetines svetaines. Mes neįtakojame šių svetainių privatumo politikos bei asmeninių duomenų naudojimo taisyklių laikymosi.
Politikos pakeitimai:

Galime pakeisti arba atnaujinti tam tikras šios duomenų apsaugos politikos dalis apie tai iš anksto jūsų neinformavę. Prieš naudodamiesi mūsų pasiūlymais įsitikinkite, ar duomenų apsaugos politika apima paskutinius pakeitimus ar atnaujinimus.

Kontaktai:
SEO paslaugos
+370 617 51000
Žirmūnų g.49 Vilnius, Lithuania 09131 Lithuania
map