Mobilioji rinkodara

Mobilioji rinkodara

Nauji kanalai ir platformos atsiranda kasdien, o mobilieji telefonai vis labiau įsitvirtina pirmose pozicijose

Išmaniųjų telefonų vartotojų skaičius nuolat auga ir gerokai viršija asmeninių kompiuterių vartotojų skaičių, todėl galimybė pasiekti tikslinę auditoriją naudojantis šiuo kanalu neturėtų būti ignoruojama. Mobilioji rinkodara sukuria stipresnę vartotojų patirtį, peržengiančią standartines reklamjuostes, kurios gali būti lengvai peržiūrimos mobiliojo telefono ekrane, kuris suteikia didesnę galimybę pasiekti tikslinę auditoriją bet kuriuo metu ir bet kur.

Mobilioji rinkodara siūlo plačias galimybes, leidžiančias bendrauti su vartotojais šiek tiek asmeniškiau. Šiandien galime kreiptis į konkretesnę auditoriją ne tik pagal amžių, lytį ir vietą, bet ir pagal interesus ir mobiliųjų telefonų naršymo duomenis, taip pat kitus veiksnius, kurie suteikia galimybę pasiekti konkretų tikslinį segmentą per tam tikrą auditorijos profilį.

Esame svetainių kūrimo ekspertai: mūsų įgyvendinimo paslaugos pritaikytos, kad atitiktų Jūsų individualius poreikius. Kaip pirmaujanti mobiliosios rinkodaros profesionalų komanda, mes galime valdyti visą Jūsų mobiliąją kampaniją – pradedant nuo strategijos plano, auditorijos profiliavimo, kampanijos projektavimo ir kūrimo ir baigiant pateikimu bei ataskaitomis.

Papasakok mums apie savo projektą

Leiskite Jums padėti perkelti Jūsų verslą į internetą ir auginti jį su aistra

Susisiekite su mumis ir pateiksime Jums mobiliosios rinkodaros strategiją, kuri atneš didelę investicijų grąžą

 

Laukeliai pažymėti * ženklu yra privalomi