Garantijos

kontaktai
100 % pinigų grąžinimo garantija

MOKĖK UŽ REZULTATĄ GARANTIJA

Sutartyje numatyta suma bus sumokėta tik po to, kai bus tinkamai atliktas visas sutartyje numatytas darbas, ir pasiektos visos numatytos svetainės pozicijos. Pavyzdžiui, mes susitarėme, kad 10 Jūsų raktažodžių 100 % turi būti Google paieškos TOP-5. Bet, praėjus sutartyje numatytam laikotarpiui, tik 2 žodžiai yra TOP-5, o visi likusieji 8 raktažodžiai –TOP-10. Šiuo atveju, darbas gali būti laikomas netinkamai atliktu ir Jūs galite pasinaudoti MOKĖK UŽ REZULTATĄ GARANTIJA ir nemokėti nieko!

100 % PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

Prieš pradedant darbą, Jūs sumokate 30 % avansinį mokestį nuo bendros užsakymo sumos SEO išlaidoms padengti. Mes norime, kad mūsų klientai būtų ramūs dėl to, kad ši suma yra panaudota tinkamai. Sutartyje mes numatome, kad, jeigu Jūsų svetainė neatsidurs TOP-30 pagal visą raktažodžių sąrašą (šios garantijos konkretūs punktai aptariami atskirai ir įrašomi į sutartį), tai bus laikoma, kad darbas nebuvo vykdomas visai ir mes grąžinsime Jums visą avansą.

30 DIENŲ PASIEKTOS POZICIJOS GARANTIJA

Norime būti tikri, kad mūsų klientai gavo būtent tai, ko norėjo. Todėl, pilnam paslaugos apmokėjimui taikome 30 dienų atidėtą apmokėjimą. T. y. kai mes iškeliame Jūsų svetainę į sutartyje aptartas pozicijas, siunčiame Jums galutinę darbų ataskaitą bei faktūrą, kuriai Jūs turite 30 dienų apmokėjimo terminą, kad galėtumėte įsitikinti, kad Jūsų svetainė tikrai įsitvirtino Google TOP‘e.

Užpildyk žemiau esančią formą ir gauk pasiūlymą per 50 minučių! Arba tiesiog paskambink – 8 617 51000
Laukeliai pažymėti * ženklu yra privalomi
kontaktai