Elektroninio pašto rinkodara

Elektroninio pašto rinkodara

Kuriame pritaikomas rinkodaros kampanijas kiekvienam Jūsų auditorijos segmentui, skirtas reklamuoti produktus ir paslaugas stengiantis efektyviai ir veiksmingai pritraukti naujų klientų.

Elektroninio pašto rinkodara suteikia veiksmingą ryšį su Jūsų tiksline auditorija ir teikia geriausią investicijų grąžą. Pasiekite savo esamus ir potencialius klientus ir informuokite apie naujausius Jūsų įmonės pasiūlymus ir naujienas.

Rinkodaros specialistai pripažįsta, kad elektroninis paštas yra raktas į verslą, ypač į investicijų grąžą ir ilgalaikių pelningų santykių vystymą. Individualizuota, segmentuota ir tikslinė elektroninio pašto rinkodaros kampanija yra svarbi prekės ženklo žinomumui ir konversijoms.

Norėdami pasiekti geriausią įsitraukimą į prekės ženklą, mūsų specialistai naudoja įrankius, strategijas, įgyvendinimo ir rezultatų stebėjimą. Mes galime pasirūpinti visa Jūsų elektroninio pašto rinkodaros strategija – nuo šablono dizaino iki stebėjimo ir ataskaitų teikimo.

Geriausia elektroninio pašto rinkodaros strategija

Mūsų komanda sukurs geriausią strategiją, kuri pritrauks apibrėžtas tikslines auditorijas ir nustatys jų informacijos poreikius.

Elektroninio pašto rinkodaros kampanijos

Mūsų komanda yra pasiruošusi projektuoti, kurti ir teikti elektroninio pašto šablonus, skirtus bendravimui su Jūsų auditorija, taip pat valdyti Jūsų pašto rinkodaros kampaniją, kuri atneš ryškių Jūsų pardavimų ir pelningumo pokyčių.

Elektroninio pašto šablono dizainas

Mūsų novatoriškas dizainas ir sprendimai yra suderinami su elektroniniu paštu ir pagerina jo pajėgumą. Mūsų profesionalūs dizaineriai atnaujins Jūsų pranešimus ir padidins Jūsų tikslinės auditorijos sąveiką su Jūsų prekės ženklu.

Sekimas ir ataskaitų teikimas

Gaukite neapibendrintas ataskaitas apie pagrindinius Jūsų kampanijos aspektus, pavyzdžiui, kas paspaudė Jūsų svetainės nuorodą per elektroninio pašto adresą, kur jie paspaudė ir kas pakeitė .

Sutvarkome viską - pradedant individualiai pritaikytu turiniu ir baigiant elektroninio pašto kampanijos ir programų valdymu tarp galutinių paslaugų gavėjų.

Padidinkite savo buvimą internete pasirinkdami mūsų elektroninio pašto rinkodaros paslaugas. Mūsų apdovanojimą pelniusi formulė apjungia strategijas, įgyvendinimą ir stebėjimą.

Papasakok mums apie savo projektą

Leiskite Jums padėti perkelti Jūsų verslą į internetą ir auginti jį su aistra

Mes projektuojame unikalaus stiliaus elektroninius laiškus su individualiai pritaikytu turiniu, padedančiu parduoti Jūsų produktą, skatinti motyvą ar teikti paslaugą. Mes perduodame Jūsų žinią masėms

Laukeliai pažymėti * ženklu yra privalomi