Apie mus

2009 liepos 2 dieną, kai buvo pradėta mūsų pati pirmoji reklaminė kompanija AdWords – ši data yra mūsų kelio pradžia. 

 

Pagrindinis mūsų skirtumas, lyginant su konkurentais, (taip pat ir mūsų pranašumas) tai, kad mūsų kelias SEO prasidėjo ne nuo samdomo darbo SEO studijoje, arba, kaip įprastai būna, samdomo darbo, skirto pagrindinei, svetainių kūrimo, paslaugai. Mūsų atveju, viskas prasidėjo nuo darbo, skirto sau. Svetainių iškėlimas buvo antrame plane, bet pasirodė toks įdomus, ir teikė tokius gerus rezultatus, kad, galų gale, liko vien tik SEO. Turbūt, dabar tai supranti, reikėjo nuo pat pradžių užsiimti SEO kaip atskira kryptimi, bet tada mes niekada nebūtumėme sužinoję, kas būtent reikalinga klientui, ir kaip tai veikia iš vidaus. Atlikdamas darbą sau, tu supranti, kad SEO tai ne svetainės pozicijos, CTR, paspaudimai, lankomumas, atsisakymų procentas. SEO visų pirma –  PARDAVIMAI! Dabar su šia išmintimi mes darome tai dėl Jūsų! Kaip „dėl savęs“ ))

 

Mes galime besididžiuodami pasigirti tuo, kad, kad mes esame viena iš nedaugelio kompanijų ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje (mes paklausėme to tiesiogiai kreipdamiesi į Google), kurioje dirba žmogus, turintis visus šešis Google sertifikatus: 

Google AdWords reklamos specialisto sertifikatas
Google Analytics specialisto sertifikatas
Google vaizdo reklamos (video advertising) specialisto sertifikatas
Google mobiliuosiuose įrenginiuose (mobile advertising) reklamos specialisto sertifikatas
Google vaizdo įrašuose (display advertising) reklamos specialisto sertifikatas
Google apsipirkimo (shopping advertising) reklamos specialisto sertifikatas

 

Šiuolaikinis pasaulis, ir, ypatingai, interneto pasaulis, keičiasi milžinišku greičiu. Kad išliktume aktualiausių naujienų tėkmėje, mes labai daug skaitome. Naujienas, analitinius straipsnius, interneto dienoraščius… Kiekvieną dieną ant mūsų naujienų lentos atsiduria 120 skirtingų naujienų iš 67 šaltinių (informacija, pateikta 2016-10-16), tarp kurių oficialus Google blogas, tokių autoritetingų šaltinių blogai, kaip MOZ, Backlinko, Marketing Land, Search Engine Land ir daugelio kitų. Tai padeda mums visada pirmauti prieš konkurentus ir siūlyti aktualiausius sprendimus Jūsų verslui.

 

Mes pasitikime savo patirtimi ir žiniomis, tačiau, tuo pačiu, naudojame šiuolaikiškiausias ir geriausias programas, kurios yra pasaulinėje rinkoje – MOZ Open Site Explorer, Ahrefs, SEMrush, SEOprofiler, Alexa – štai tik dalis programų, kuriomis mes naudojamės analizavimui ir svetainių iškėlimui. 

Internetas tai visas pasaulis – tarp mūsų klientų yra įmonės iš Lietuvos, Danijos, Baltarusijos, Rusijos, Lenkijos, JAV.

Be to, mes didžiuojamės tuo, kad mūsų komandoje dirba žmogus, kuris apkeliavo šį pasaulį – pėsčiomis, autostopu, traukiniai, keltais, autobusais!

 World Map

Maršutas:

Lietuva – Baltarusija – Rusija – Kazachstanas – Kinija – Tibetas – Laosas – Vietnamas – Kambodža – Tailandas – Malaizija – Brunėjus – Indonezija – Papua Naujoji Gvinėja – Australija – Naujoji Zelandija – Argentina – Urugvajus – Paragvajus – Bolivija – Peru – Ekvadoras – Kolumbija – Didžioji Britanija – Prancūzija – Belgija – Vokietija – Lenkija – Lietuva.

 

Ir mes norime pasidalinti savo SEO pasauliu su Jumis! Skambinkite tiesiog dabar!

 

 

Siekiame aiškumu, atkaklumu, abipusiu pasitikėjimu ir sąžiningumu paremtų santykių su mūsų darbuotojais, klientais ir kitais verslo partneriais.

Užpildykite žemiau esančią formą ir sužinokite,
KIEK KAINUOJA Jūsų svetainės optimizavimas mažiau nei per 50 min!

Laukeliai pažymėti * ženklu yra privalomi