Partneristės programos

Partnerystės programos (affiliate)

Reklamos specialisto, leidėjo ir kliento santykiai yra partnerysčių rinkodaros pagrindas.

Partnerysčių rinkodara (affiliate marketing) - terminas, naudojamas apibūdinti internetinę reklamą, kurią sudaro partnerių apdovanojimas už nukreiptą lankytoją ar kliento apdovanojimas už atliktą norimą veiksmą, pavyzdžiui, už pirkimą ar naujienlaiškių prenumeratą. Tam tikra prasme, partnerysčių rinkodara gali būti laikoma nemokama Jūsų puslapio reklama - susijusių svetainių tinklas, nukreipiantis klientus pirkti iš Jūsų.

Partnerysčių kampanijos duoda geriausius rezultatus, kai jos prijungiamos prie paieškos sistemų optimizavimo (SEO),  „Mokėk už paspaudimą“ kampanijos (AdWords), elektroninio pašto rinkodaros palaikymo ir puikiai tinka kelionių, mažmeninės prekybos ir paslaugų sektoriams dėl jų laiku atliekamo analizės proceso / didelės apimties pardavimų.

Efektyvi partnerysčių rinkodara nėra krūvos nuorodų numetimas skirtingų svetainių savininkams tikintis, kad kažkas tiks. Tai gerai suplanuotas, tiksliai apibrėžtas bandymas plėtoti ilgalaikius santykius su trečiųjų šalių svetainėmis, analizuoti pramonei svarbius tinklalapius su patikimais puslapiais ir sukurti Jūsų svetainei vertingą partnerių tinklą, kuris atves kokybišką, konvertuojamą srautą.

Be to, sėkminga partnerysčių rinkodara taip pat apima tam tikrus verslo bruožus, pavyzdžiui, gebėjimą būti lankstiems komisinių dydžio klausimu, ypač tuo metu, kai krenta pardavimai, nes dėl didesnių komisinių partneriai turės Jums daugiau dirbti.

Mūsų partnerysčių valdymo komanda sukurs aiškų supratimą apie Jūsų prekės ženklą, pasiūlymą ir produktą, kad padėtų Jums lenkti savo konkurentus. Turime techninę ir strateginę patirtį, reikalingą, kad galėtume Jus sujungti su keliais Jums tinkamiausiais tinklais, vertikalėmis ir leidėjais ir suteikti optimalią vietą bei generuoti tikrų pardavimų apimtis.

Taip pat svarbu išlaikyti pasitikėjimu pagrįstus ryšius su savo partneriais,  todėl svarbu, kad komisiniai būtų mokami laiku pagal sutartą terminą. Mes tikime, kad raktas į sėkmingą kampaniją - palaikyti tvirtus santykius su savo partneriais siekiant padėti kurti pasitikėjimą savo prekės ženklu.  Todėl mūsų profesionaliai apmokyti specialistai naudoja novatoriškas strategijas ir ryšius su kitais aukštus reitingus turinčiais partneriais, norėdami padidinti Jūsų pardavimus ir pirmavimą taikant rezultatais grindžiamą modelį.

Papasakok mums apie savo projektą

Leiskite Jums padėti perkelti Jūsų verslą į internetą ir auginti jį su aistra

Galime valdyti visus Jūsų įmonės partnerysčių kampanijos aspektus ir žinome, kaip motyvuoti partnerius parduoti Jūsų produktą. Mes taip pat žinome, kokie partnerių tinklai yra geriausi Jūsų pramonės šakai, ir kaip kurti santykius, kurie padidins Jūsų gaminių aprėptį šių partnerių svetainėse.

Laukeliai pažymėti * ženklu yra privalomi