SEO

SEO optimizacija - paieškos sistemų optimizacija (SEO) ir rinkodara

Paieškos sistemų optimizavimas teikia gerai matomą ir veiksmingą paieškos aptikimą, kuris padeda gerokai padidinti mūsų klientų pardavimus, pelningumą ir sąnaudų efektyvumą.

SEO optimizacija

Mūsų teikiamos pagrindinės paieškos sistemų optimizacijos (SEO) paslaugos apima organinę paiešką, vidinį paieškos sistemų optimizavimą, nuorodų kūrimą, raktinių žodžių analizę/strategijas ir veiklos ataskaitas.

Organinė paieška

Įsimintino turinio kūrimas ir tikslingas reklamavimas sukuriant, pagerinant ir išlaikant Jūsų interneto svetainės aptikimo matomumą patenkina Jūsų poreikius.

Vidinis paieškos sistemų optimizavimas (SEO)

Padarykite savo turinį lengvai pasiekiamą paieškos sistemoms. Mūsų komanda yra pasiruošusi įgyvendinti sprendimus, kurie padidins Jūsų reitingą ir pagerins Jūsų veiklos rezultatus.

Nuorodų kūrimas

Esminė bet kokio sėkmingo paieškų sistemų optimizavimo (SEO) strategija. Tad leiskite mums sukurti Jūsų vidinį nuorodų profilį, kuris suteikia reikšmę Jūsų įvardintiems raktiniams žodžiams paieškos sistemose.

Paieškos sistemų optimizavimas yra labai svarbus norint sulaukti sėkmės. Mūsų paieškos sistemų optimizavimo (SEO) strategijos padės Jūsų svetainei įgyti aukštesnį reitingą tarp paieškos rezultatų. Teikiame pilnas paieškos sistemų optimizavimo (SEO) raktinių žodžių ataskaitas, nuorodų kūrimo profilio ataskaitas ir indeksuotų puslapių informaciją. Mūsų į klientą orientuota komanda pagerins Jūsų lankytojų srautą ir padidins Jūsų internetinių operacijų pardavimus.  

SEO – tai gelbėjimo virvė interneto rinkodarai. Savo klientams siūlome aukštos kokybės paslaugas už prieinamą kainą. Toliau visą darbą patikėkite mums, nes mūsų specialistai yra apmokyti pagal naujausias visų didžiųjų paieškos sistemų, tokių kaip „Google“, „Bing“, „Yandex“ ir „Yahoo“ gaires.

83%

Organinis srautas – padidėjimas

42%

Atmetimo rodiklis - sumažėjimas

38%

Vidutinė apsilankymo trukmė - padidėjimas

21%

Peržiūrėtų puslapių skaičius apsilankymo metu - padidėjimas

Raktinių žodžių analizė/strategija

Vienas iš svarbiausių paieškos sistemų optimizavimo (SEO) elementų yra tiksliniai raktiniai žodžiai. Tegul mūsų komanda nustato tinkamiausią Jūsų nuorodų kūrimo strategiją, kuri padidins Jūsų paieškos reitingą ir organinį srautą.

Veiklos ataskaitos

Teikiame išsamias ataskaitas apie Jūsų svetainės paieškos sistemų optimizavimo (SEO) veiklos vertinimą, taip pat duomenis apie Jūsų srautą, geriausiai nurodančius raktinius žodžius ir išsamią informaciją apie Jūsų paieškos sistemų veiklą.

Papasakok mums apie savo projektą

Leiskite Jums padėti perkelti Jūsų verslą į internetą ir auginti jį su aistra

Mūsų profesionalių paieškos sistemų optimizavimo (SEO) ekspertų komanda yra puikus partneris sėkmingai verslo partnerystei.

Laukeliai pažymėti * ženklu yra privalomi